Urocze ozdoby na urodziny dziewczynki – co wybrać?

Urocze ozdoby na urodziny dziewczynki – co wybrać?

Chcesz, aby urodziny Twojej pociechy były jedyne w swoim rodzaju? W takim przypadku nie zapominaj o odpowiednich dekoracjach!

Urodziny to okazja, która wymaga odpowiedniego uczczenia. Właśnie dlatego warto zdecydować się wtedy na efektowne ozdoby na urodziny, które będą mogły sprawić, że impreza będzie jedyna w swoim rodzaju. Dzisiaj w sklepach oferujących dekoracje można znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji. Jakie z nich najlepiej będą nadawały się dla dziewczynki?

 

  1. Dekoracje z balonów

Najczęściej wybierane ozdoby na urodziny to te wykonane z balonów. Obecnie w sklepach można znaleźć wiele efektownych balonów gumowych i foliowych w licznych kolorach i kształtach. Można zatem dopasować je do wieku małej solenizantki, jej zainteresowań, ulubionego koloru.

 

Warto zdecydować się na balony foliowe. Razem z nimi można wykreować efektowne kompozycje składające się z różnych typów balonów – mogą one tworzyć obfite bukiety albo girlandy.

 

Kapitalnym pomysłem na urodziny dziewczynki mogą być również dekoracje wykonane z balonów pompowanych helem, które unoszą się w powietrzu.

 

  1. Banery urodzinowe

Bardzo popularną dekoracją, którą można kupić jako gotową lub przygotować samemu, są różne banery urodzinowe, na przykład w formie girland z karteczkami lub chorągiewek.

 

Banery urodzinowe najczęściej umieszczane są na ścianie lub też można rozwiesić je między lampami lub meblami.

 

Gotowe banery urodzinowe można kupić w różnorodnych kolorach i wzorach, na przykład mogą mieć kształt literek układających się w napis „Sto lat” albo „Happy birthday”, mogą być zdobione motywem z ulubionej bajki albo złoceniami.

 

  1. Papierowe kule – rozety

Kup  papierowe kule i rozety.  Tego typu dekoracje najczęściej zamawiane są w pastelowych kolorach, które będą doskonale wyglądały podczas przyjęcia małej księżniczki.

 

By uzyskać ciekawy efekt, warto zakupić kilka rozet w różnych rozmiarach, dzięki czemu będą one tworzyły piękną scenerię.

 

  1. Papierowe talerzyki i kubki

Tego typu dekoracje również świetnie sprawdzą się na urodzinach dziewczynki – są praktyczne i ozdobne.

 

Bardzo popularne są papierowe talerzyki i kubeczki zdobione motywami ulubionych bohaterów z dziecięcych bajek. Można też zdecydować się na te w pastelowych kolorach albo z motywami botanicznymi.

 

Sklepy sprzedające ozdoby na urodziny mogą zaoferować szeroką gamę stylowych produktów do dekoracji domu i ogrodu na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Możesz kupić je już teraz online!

Dodaj komentarz