Balony z helem – pomysły na imprezowe dekoracje

Balony z helem – pomysły na imprezowe dekoracje

Balony wypełnione lekkim helem idealnie nadają się jako dekoracja podczas wielu imprez. Sprawdź te pomysły, by zaskoczyć wszystkich!

Szukasz pomysłu na uroczą dekorację z okazji urodzin, wesela, a może rocznicy? Teraz w sklepach można znaleźć mnóstwo balonów.

 

Dlaczego warto wybrać balony z helem?

Dekoracja na imprezę powinna być efektowna, aby doskonale wpisywać się dzięki temu w atmosferę celebry. Jedną z klasycznych ozdób są wtedy balony. Gdy dodatkowo zdecydujesz się na pompowanie balonów helem, uzyskujesz jeszcze większe pole do popisu.

 

Lekki hel unosi balony do góry, co powoduje, że mogą tworzyć wyjątkowe kompozycje. Wybierając różne typy balonów i łącząc je ze sobą, możesz wtedy przygotować takie dekoracje, które będą olśniewały.

 

Pomysły na dekoracje z balonami z helem

Gdy nie wiesz, jakie dekoracje z balonami z helem wybrać, sprawdź przygotowane przez nas pomysły. Wśród nich na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego, co będzie mogło oczarować gości, solenizanta i inne ważne osoby biorące udział w przyjęciu!

 

  1. Bukiet z balonów

To bardzo prosta w wykonaniu, a przy tym piękna dekoracja. Powstaje z balonów różnych typów, które są połączone ze sobą, aby dać trójwymiarowy bukiet pełen kolorów i wzorów różnych baloników.

 

Taki bukiet z balonów może być wręczony jako prezent lub też można wykorzystać go do dekoracji pokoju, sali przyjęć, ogrodu. Aby nie odleciał, stosuje się specjalne obciążniki. Bukiet może być wtedy ustawiony na podłodze, stole.

 

  1. Pudełko z balonami

To kapitalny pomysł na prezent urodzinowy i nie tylko. W tym przypadku pompowanie balonów helem jest konieczne, aby stworzyć uroczą dekorację wyskakującą z pudełka po jego otwarciu.

 

  1. Balony z helem pod sufitem

Prostą i przy tym bardzo efektowną dekoracją z balonów z helem jest ta, która polega na ich napompowaniu, zawiązaniu długimi wstążkami i umieszczeniu ich pod sufitem pomieszczenia. Balony tworzą wtedy niesamowity efekt.

 

Jakie balony wybrać do wykonania dekoracji?

Do dyspozycji są różnorodne balony, dlatego można dopasować je do charakteru wydarzenia. Najczęściej kupowane są balony foliowe w połączeniu z gumowymi, aby uzyskać niebanalny efekt.

 

Balony foliowe można kupić w kształtach cyferek, literek, serc, gwiazdek i innych nieregularnych kształtach.

 

Wszystko, co potrzebne do przygotowania efektownej dekoracji, można kupić w sklepach oferujących ozdoby na imprezy. Sklepy te oferują także możliwość składania zamówień online.

Dodaj komentarz