Jak tanio i łatwo kupić alkohol na imprezę? Zobacz porady!

Jak tanio i łatwo kupić alkohol na imprezę? Zobacz porady!

Szykujesz imprezę jak wesele, urodziny albo rocznica? Zobacz, jak dobrać wtedy odpowiednie alkohole i gdzie je zakupić, aby zaoszczędzić jak najwięcej!

Jak wybrać alkohol na przyjęcie?

Alkohol jest nieodzownym elementem wielu przyjęć, między innymi weselnych, urodzinowych, a także innych spotkań w gronie rodziny i znajomych. Warto więc pomyśleć o jego zakupieniu z wyprzedzeniem.

Obecnie do dyspozycji jest wiele trunków, więc przed ich zakupieniem warto zastanowić się nad tym, co kupić. Kiedyś na stołach najczęściej gościła wódka czysta, ale teraz goście wolą większy wybór. Najlepiej więc dobrać różne rodzaje alkoholi, aby każdy z gości zaproszonych na przyjęcie mógł znaleźć wśród nich swój ulubiony typ.

Najczęściej na imprezy kupowana jest wódka czysta oraz dodatkowo wódka smakowa, na przykład jak wódka cytrynowa, wiśniowa, orzechowa, ponieważ asortyment jest bardzo szeroki. Dodatkowo warto zdecydować się również na inne typy trunków, na przykład na whisky, rum, likier, wino. W trakcie dłuższych imprez można też wykorzystać piwo, w tym piwo bezalkoholowe.

Gdy podczas imprezy mają być również serwowane drinki, w takim przypadku warto także pomyśleć o zakupieniu dodatkowych składników jak różne rodzaje syropów, soków, napojów gazowanych.

Jak dużo alkoholu kupić na przyjęcie?

Zwykle zaleca się zakupienie 0,5 litra wódki na 1 osobę dorosłą, natomiast można także przeliczyć ten wskaźnik na inne alkohole wysokoprocentowe.

Gdy zamierza się dodatkowo zakupić alkohole niskoprocentowe, na przykład wina albo piwa, można wybrać więcej butelek, ponieważ są one pite w większych ilościach.

Gdzie najlepiej kupować alkohol na imprezy?

Planując imprezę, warto wcześniej zakupić potrzebne alkohole. Obecnie są one dostępne w wielu różnych sklepach. Gdzie warto je zakupić?

Gdy potrzebna jest większa liczba butelek, w takim przypadku warto zdecydować się na zakupy w hurtowni alkoholu. Hurtownie tego typu prezentują swoim klientom znacznie szerszą gamę produktów niż popularne markety czy dyskonty, a także mogą zapewnić bardzo atrakcyjne ceny.

W przypadku mniejszych przyjęć można zdecydować się na zakupienie alkoholu w lokalnych sklepach, ale trzeba pamiętać o tym, że zwykle będzie on związany z wyższymi kosztami.

Dzisiaj alkohol można również kupić w internecie, na przykład w hurtowni internetowej https://www.alkoparty.pl. To tam na kupujących czeka wiele alkoholi w bardzo atrakcyjnych cenach, które mogą być dostarczone do klientów na terenie całego kraju. Warto pamiętać o tym, że zakupy internetowe przeznaczone są również tylko dla osób pełnoletnich.

Tani alkohol na przyjęcie – jak zaoszczędzić?

Zakupienie wielu butelek alkoholu na przyjęcie może być bardzo dużym wydatkiem. Przykładowo wtedy, gdy planuje się wesele, koszty mogą wynosić wtedy nawet parę tysięcy złotych za alkohol dla gości. Z tego względu wiele osób poszukuje sposobów na oszczędności. Jak zapłacić wtedy mniej?

Najwięcej można zaoszczędzić na porównaniu ze sobą różnych ofert w sklepach. Obecnie to bardzo proste, gdy kupuje się alkohol online, ponieważ można wtedy bardzo łatwo sprawdzić, ile on kosztuje w poszczególnych hurtowniach i sklepach, a następnie porównać ceny.

W wybranych hurtowniach alkoholi klienci mogą również uzyskać specjalne rabaty, gdy zdecydują się na zamówienie większej liczby butelek.

Gdy zatem planuje się imprezę, warto z wyprzedzeniem zamówić potrzebny alkohol. Najlepiej porównać wtedy dostępne oferty w wielu sklepach i hurtowniach, aby kupić go tam, gdzie można zaoszczędzić najwięcej. Teraz jest to możliwe również przez internet!

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Świetny jako dodatek jest suchy lód. Robi robotę, dzięki walorom wizualnym…. Zawsze!
    Zmienia smak i teksturę… Ale tymczasowo.
    Powinno się oczywiście zachować ostrożność…bla bla bla… Ale wystarczy trochę pomyśleć i umieć liczyć do 10, żeby używać tego na masową skalę – czytaj – nie pilnować każdego drinka.
    Poza tym ma szereg fantastycznych zastosowań, które wyróżnia Cię z tłumu i ułatwia Ci pracę..
    Że złych stron, należy wyróżnić cenę lodu i wiedzy o nim oraz trwałość -sublimuje.

Dodaj komentarz