Impreza firmowa na trampolinach to hit. Jak ją zorganizować?

Impreza firmowa na trampolinach to hit. Jak ją zorganizować?

Szukasz pomysłu na imprezę integracyjną dla swojego zespołu? Poznaj nowość, która jest jednym z największych hitów ostatnich miesięcy – trampoliny!

Do dyspozycji jest mnóstwo pomysłów na imprezy integracyjne dla firm, ale wtedy, gdy liczy się ciekawie spędzony czas oraz skuteczna integracja, warto postawić na coś innego niż zwykłe spotkanie po godzinach w pubie lub przy ognisku. Obecnie wiele firm decyduje się na imprezy na trampolinach, które gwarantują nie tylko świetną zabawę dla uczestników, ale również mogą być doskonałym wsparciem w budowie zgranego zespołu.

Impreza integracyjna w parku trampolin – dlaczego warto?

Parki trampolin zapraszają nie tylko najmłodszych, ale również z powodzeniem mogą korzystać z nich dorosłe osoby.

W parkach trampolin czeka mnóstwo trampolin oraz innych atrakcji, które pozwalają na aktywne spędzenie wolnego czasu. To między innymi różne tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, znane z telewizji zabawy jak twister z obracającym się ramieniem, które strąca nieuważnych do basenu z gąbkami.

Gdy chodzi o takie imprezy integracyjne Warszawa jest pionierem, ponieważ to właśnie tam zaczęły być one organizowane po raz pierwszy. Teraz można skorzystać z nich w wielu miastach w Polsce, w których działają parki trampolin.

Ze względu na walor nowości oraz dobrej zabawy imprezy na trampolinach to obecnie jeden z najczęściej wybieranych pomysłów na spotkanie firmowe dla pracowników. Może być on zatem świetną alternatywą dla zwykłego spotkania, a przy tym nie wymaga dalekich wyjazdów, ponieważ obecnie parki trampolin działają w większości dużych miast.

Scenariusze imprez firmowych na trampolinach

Imprezy integracyjne dla firm odbywające się w parkach trampolin mogą polegać nie tylko na wolnej zabawie uczestników, ale również mogą one obejmować różnego rodzaju scenariusze zabaw.

Scenariusze te mogą być dopasowane do liczby uczestników oraz ich poziomu aktywności. Do dyspozycji są między innymi scenariusze polegające na współpracy lub rywalizacji czy związane wykonaniem różnych zadań. Dzięki temu impreza może pomóc pracownikom na bliższe poznanie się nawzajem i zapewnić jeszcze lepsze efekty w integracji.

Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania scenariusza na indywidualne zamówienie, by jeszcze lepiej wzmocnić w zespole pracowników określone postawy.

W takim wariancie organizowane są również imprezy integracyjne w airo.fun Warszawie, które cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem wśród wielu warszawskich firm. Dokładne informacje o scenariuszach i atrakcjach dostępnych w parku airo.fun można uzyskać bezpośrednio na jego stronie internetowej.

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną na trampolinach?

Obecnie coraz więcej parków trampolin wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów biznesowych i wprowadza do swojej oferty usługę polegającą na organizacji imprez integracyjnych. Gdy zatem planuje się skorzystać z takiej oferty, warto bliżej zapoznać się z dostępnymi propozycjami.

Firmom planującym odbywające się w parkach trampolin imprezy firmowe Warszawa gwarantuje najszerszą gamę atrakcji w tej kategorii. Warto wtedy porównać ze sobą dostępne propozycje i wybrać taki park trampolin, gdzie uczestnicy będą mogli spędzić udany czas, korzystając z różnorodnych atrakcji. Również dodatkowym plusem będzie możliwość skorzystania z gotowych scenariuszy imprezy, aby dzięki temu mogła ona zapewnić jeszcze lepszą integrację.

Warto także zwrócić uwagę na zaplecze dostępne w parku trampolin. Najlepiej, aby oferował on nie tylko miejsce do pozostawienia odzieży, ale również pozwalał na skorzystanie z osobnego pomieszczenia dla grupy. Pomieszczenie to może służyć wtedy do rozmów, zaserwowania przekąsek oraz napojów, a także do odpoczynku w trakcie zabawy.

Gdy zatem chodzi o imprezy integracyjne Warszawa jest miastem, gdzie pracownicy mogą bawić się na wiele sposobów. Warto wziąć wtedy pod uwagę imprezy w parkach trampolin, które gwarantują dobrą zabawę i pomagają w skutecznej integracji zespołu. Taka impreza będzie mogła pozostawić po sobie niezapomniane wrażenia!

 

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Cześć,
    Mam taki problem – daję bonusy pracownikom/zleceniobiorcom w postaci prywatnej opieki medycznej, dofinansowania okularów, puli do wykorzystania na ‘awaryjne’ dojazdy do pracy firmą od dojazdów. Jest to koszmarem do rozliczania, a za opiekę medyczną/okulary płacę po prostu z prywatnego konta, bo nie wiemy jak to legalnie rozliczyć (to korzyść dla pracownika, coś tam coś tam to wolę nie ryzykować). Czy znacie kogoś, kto jest mistrzem w sprawie legalnego dawania bonusów pracownikom – doradca podatkowy, księgowa? i jest w stanie mi pomóc na zasadzie konsultacji z moim zespołem i księgowością?

Dodaj komentarz