Obsługa kart płatniczych – na co możemy liczyć przy zakupie terminala?

terminal płatniczy w sklepie

Zakup terminala często wiąże się z udziałem w promocji likwidującej abonament na kilka miesięcy lub otrzymaniem dodatkowych bonusów. Dzięki skorzystaniu z atrakcyjnych opcji otrzymania terminalu obsługa kart płatniczych w Twoim sklepie może zaowocować licznymi profitami. Sprawdź, co możesz otrzymać, kupując terminal.

Abonament za 1 zł

Obsługa kart płatniczych przez sklepy i obiekty usługowe stała się tak powszechna, że operatorzy terminali zaczynają prześcigać się w pomysłach na przyciągnięcie nowych klientów biznesowych. Jeżeli więc myślisz o zakupie terminalu płatniczego, trafiłeś w dobry moment. Nie dość, że na rynku pojawiły się zupełnie nowe rodzaje urządzeń, oferujące niespotykane dotąd korzyści, to jeszcze co chwilę pojawiają się nowe, bardzo atrakcyjne propozycje zakupów terminali. Oferty, w ramach których abonament za pierwsze trzy miesiące obsługi kart płatniczych wynosi 1 lub 0 zł nikogo już nie dziwią. Prawdziwym hitem staje się jednak umożliwienie klientom biznesowym wygenerowania dodatkowych zarobków. Przykład? Oto i on! Terminale płatnicze są coraz częściej oferowane jako bonusy do bankowych kont firmowych. Wystarczy spełnić kilka warunków określonych w promocji, by nie tylko obniżyć koszt abonamentu na kilka miesięcy, ale także otrzymać od banku pieniężną premię, wypłacaną przez cały rok.

Obsługa kart płatniczych jako Twoje źródło dochodów

Przy zakupie terminala warto zapytać także o opcję sprzedaży doładowań do telefonów oraz możliwość wypłaty gotówki podczas robienia zakupów w Twoim sklepie. Każda z nich to szansa na zwiększenie dochodów oraz pozyskanie nowych klientów – na przykład takich, którzy odwiedzą Twój sklep, ponieważ mają do niego bliżej niż do bankomatu. A kiedy już przyjdą, wypłacą pieniądze przez terminal, ale tylko wtedy, jeśli zrobią u Ciebie zakupy. Dzięki opcji cashbacku skorzystasz więc podwójnie – na marży od zakupionych towarów oraz niewielkiej opłacie za każdą wypłatę środków dokonaną w Twojej siedzibie. Jeżeli połączysz to źródło zarobku ze sprzedażą doładowań do telefonów, to istnieje duża szansa, ze suma uzyskanych środków pokryje wszystkie koszty utrzymania terminala, a nawet wystarczy na częściowe zaspokojenie pozostałych potrzeb.

Wiele wskazuje na to, że obsługa kart płatniczych w sklepie lub obiekcie usługowym nigdy dotąd nie była tak opłacalna, jak obecnie. W krótkim czasie spadły prowizje, pojawiły się atrakcyjne promocje cenowe oraz powstały nowe metody czerpania zysków z użytkowania terminali. Szkoda by było nie wykorzystać tej szansy na zwiększenie przychodów, nie sądzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *